تغییرات در الگوریتم های گوگل
نوشته شده توسط : امین

گوگل در ماه فوریه 2012 یک پست در Inside Search Blog منتشر کرد و با اشاره به 40 تغییر کلیدی که در ماه گذشته در الگوریتم های جستجو انجام دادند.

سئو در مشهد

در میان این 40 به روز رسانی الگوریتم، پروژه هایی با عنوان Nesshorn نامگذاری شده اند (نمایش داده شدت پرواز)، قطعه های ثروتمند (در سراسر جهان گسترش یافت) و یک بروزرسانی دیگر که جنبه اصلی جستجوی محلی را برای همیشه تغییر داد: ونیز. از پست وبلاگ:

"بهبود نتایج محلی. ما سیستم جدیدی را برای یافتن نتایج از یک شهر کاربر ایمن تر راه اندازی کردیم. در حال حاضر ما قادر به تشخیص زمانی که هر دو پرسش ها و اسناد محلی به کاربر هستند. "

اساسا گوگل، و همیشه یک سیستم بازیابی سند است که هدف آن ارضاء هدف و نیازهای کاربر است.

به روز رسانی ونیز نشان داد که گوگل متوجه شد که کاربران (گاهی اوقات) نتایج جستجو را در رابطه با محصولات و خدمات با نزدیک بودن جغرافیایی نزدیک تر به آنها، با افزایش فرکانس و حجم نتایج هیبریدی محلی، می خواستند.

تأثیر Google Venice
قبل از ونیز، گوگل از Google Places به عنوان یک ویژگی در نتایج جستجو برای نشان دادن محتوای محلی محتوا استفاده کرد.

اما با ونیز، نتایج سنتی "10 لینک آبی" نیز شروع به تهیه نقشه برای اهداف محلی کرد.

گوگل قدیمی serpsBack در سال 2012، قبل از ونیز، نقشه بسته و نمودار دانش، چگونه موتور جستجو محتوا محتوا را نشان داد بسیار متفاوت است.
قصد محلی به وضوح توسط پرسش ها مانند [X در نزدیکی من] و یا [X در شهر] تعریف شده است، اما برخی از پرسش ها می توانند قصد محلی داشته باشند، حتی اگر این خیلی روشن نیست. در گذشته، زمانی که کاربران پرسشهای خود را بدون قصد جستجو غالب انجام دادند، اما چند مشترک (و برخی از محلی) گوگل، SERP بر اساس بهینه سازی بازگشته است.

با ونیز، گوگل اکنون نتایج جستجو را بر اساس مکان جغرافیایی که شما تنظیم کرده اید (چیزی که می توانید در سال 2012 انجام دهید) یا بر اساس آدرس IP خود، شامل نتایج جستجو کنید.

ونیز همچنین درها را برای کسب و کارهای کوچک و برندها باز کرد، به این ترتیب آنها فرصت را برای رتبه بندی های بزرگتر، کلمات کوتاه و کوتاه در نظر گرفتند.

به طور معمول، مارک های بزرگ با بودجه های بزرگ و کمپین های جستجوگر پیشرفته توانستند نقاط برتر را برای این کلمات کلیدی با ارزش (با برخی موارد استثنایی) انحصار کنند.

:: بازدید از این مطلب : 130
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : 10 مرداد 1398 | نظرات ()
مطالب مرتبط با این پست
لیست
می توانید دیدگاه خود را بنویسید


نام
آدرس ایمیل
وب سایت/بلاگ
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

آپلود عکس دلخواه: